Personalo atranka ir paieška

„Nefelė“ – tai personalo atrankos įmonė, teikianti profesionalias konsultacijas ir paslaugas, susijusias su personalo paieška bei karjera.

Įmonėms, įvairioms agentūroms ar kompanijoms galime padėti įdarbinti projektų vadovus, pardavimų vadybininkus, pardavimų vadybininkų asistentus, produkto vadybininkus ir t.t., tačiau didžiausias mūsų prioritetas – pardavimų specialistų personalo atranka.

Pardavimai ir šios srities personalo paieška – stipriausioji mūsų veiklos pusė, nes tikime, jog verslo esmė nėra vien tik tai pagaminti produktą – daug svarbiau jį parduoti ir judėti pirmyn, augti, klestėti.

Net ir patys talentingiausi verslininkai, kuriantys unikalias paslaugas ar prekes dažnai neįvertina, jog jų verslas nieko nepasieks, jeigu produktas neatsidurs rinkoje, o pardavimo įgūdžiais pasigirti gali toli gražu ne kiekvienas. Tai pagrindinė priežastis, kodėl pardavimų vadybininkai yra reikalingi bet kokiam verslui.

Mes norime sulaužyti mitą, jog pardavimų specialistas privalo išmanyti konkrečią sritį, kurioje jis dirbs. Siekiame kiekvienai į mus besikreipiančiai įmonei įrodyti, kad profesionaliam pardavimų vadybininkui užtenka žinoti tik viena – kaip greitai ir brangiai parduoti produktą, nepriklausomai nuo to, ar tai automobilių nuomos paslaugos, ar prekyba juvelyriniais dirbiniais.

Nefelės“ misija – atrasti Jūsų verslui tinkamiausią specialistą, kuris sėkmingai parduotų įmonės produktą arba paslaugą. Sėkmingai taikome personalo vertinimo strategiją, pagrįstą „Nefelės“ personalo atrankos specialistų patirtimi ir kompetencija, įgyta per ilgus darbo metus Lietuvos ir užsienio agentūrose bei kompanijose.

Mes ne ta personalo atrankos kompanija, kurios darbas pasibaigia įmonei ir darbuotojui pasirašius sutartį – dar tris mėnesius bendraujame su atrinktu darbuotoju, kad įsitikintume ir įvertintume , ar jis yra tinkamiausias Jūsų įmonei ir ar puikiai pritampa prie kolektyvo.

MŪSŲ ĮMONĖ JUMS GALI PADĖTI RANDANT ŠIUOS SPECIALISTUS:

  • pardavimų vadybininkų;
  • pardavimų vadovų;
  • komercijos vadovų;
  • pardavimo projektų vadovų;
  • klientų išlaikymo ir pardavimo atstovų;
  • pardavimų konsultantų.

Visiems darbams taikome 3 mėnesių garantiją.

Siūlome susitikti nemokamai pirminei konsultacijai įmonės personalo paieškos klausimais. Galime atvykti pas Jus bet kuriame Lietuvos mieste arba kviečiame atvykti į savo biurą Vilniuje. Konsultacijos metu įvertinsime Jūsų poreikius ir tikslus bei aptarsime tolimesnį bendradarbiavimą.